مرمت و بازسازی گلزار شهدای شهر الوند به اتمام رسید
کد خبر: 4221017
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۶

مرمت و بازسازی گلزار شهدای شهر الوند به اتمام رسید

مرمت و بازسازی گلزار مطهر شهدای شهر الوند با اعتبار ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به همت شهرداری الوند و با پیگیری‌های بنیاد شهرستان البرز به اتمام رسید.

گلزار شهدا

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، علی‌پناه قویدل، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز، گفت: مرمت و بازسازی گلزار مطهر شهدای شهر الوند با اعتبار ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به همت شهرداری الوند و با پیگیری‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز به اتمام رسید.

وی افزود: مرمت و بازسازی این مکان مقدس با تعویض و نصب تابلوی ورودی گلزار، تعویض و نصب پرده و موکت، تجهیز گلزار به سیستم صوتی، صندلی و کتابخانه، رحل و قرآن‌کریم، نصب تابلوی تصاویر کل شهدا بر دیوار داخلی گلزار شهدا و احداث آشپزخانه مجهز در داخل گلزار شهدای شهر الوند انجام شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز با اشاره به اینکه تجهیز گلزار یاد شده با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: گلزار مطهر شهدای شهر الوند ۵۴ مزار شهید دارد که به مناسبت‌های مختلف مراسم مذهبی و یادواره‌های شهدا طی سال در این مکان مقدس برگزار می‌شود.

قویدل در پایان خاطرنشان کرد: آماده‌سازی قطعه والدین شهدا در ضلع شرقی گلزار مطهر شهدای شهر الوند نیز به اتمام رسیده است.

انتهای پیام
captcha