کد خبر: 3773953
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
گروه اجتماعی - رئیس جهاد دانشگاهی استان گفت: قزوین از جمله استان‌های پیشگام در پروژه تدوین سند علم و فناوری در کشور است که توانست برای نخستین‌بار سندی کامل را تدوین و آماده کند.

رونمایی نخستین سند علم و فناوری کشور در قزوین

به گزارش ایکنا از قزوین، آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری استان قزوین با تجلیل از پژوهشگران و محققان برتر استان قزوین ظهر امروز، 28 آذر ماه در سالن علامه دهخدای دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار شد.
در این مراسم با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌ جمعه قزوین، استاندار قزوین، رؤسای دانشگاه‌ها و رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین از نخستین سند آمایش علم و فناوری کشور رونمایی شد.
این سند به همت پژوهشگران و محققان جهاد دانشگاهی استان قزوین بعد از 2 سال ممارست و تلاش به اتمام رسیده و در مراسم امروز از کتب مقالات مرتبط با سند آمایش و همچنین پوستر و کتاب سند آمایش رونمایی شد.
فرشاد پیله‌چی، رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین در این مراسم اظهار کرد: استان قزوین از جمله استان‌های پیشگام در پروژه تدوین سند علم و فناوری در کشور است که توانست برای نخستین بار سندی کامل را تدوین و آماده کند.
وی افزود: محققان و پژوهشگران جهاد دانشگاهی استان قزوین از دو سال پیش این پروژه را کلید زده و امروز شاهد رونمایی از نتیجه تلاش‌های آن‌ها در هفته پژوهش هستیم.
رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین تصریح کرد: ازجمله ویژگی‌ها بارز این سند می‌توان به پویا بودن آن و استفاده از نسل نویی از نوآوری و پژوهش اشاره کرد که با ورود دیتای جدید قابلیت به‌روزرسانی دارد.
این مسئول در پایان اعلام کرد: برای تدوین این سند روزها و ماه‌ها تلاش شده و امیدواریم به‌زودی سند اجرایی نیز تدوین و در اختیار مسئولان قرار بگیرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: