کد خبر: 3881617
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
مسئول قرارگاه پیشگیری کرونا ویروس بسیج دانشجویی قزوین گفت: این قرارگاه به‌منظور پیشگیری ویروس کرونا با کارگروه‌های آموزش، فرهنگی، روانشناسی، روانپزشکی، عملیات میدانی با حضور ۲۱ گروه جهادی شکل گرفته است.

آمادگی ۲۱ گروه جهادی قزوین برای مقابله با کرونا

محمد بحرانی، مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی و مسئول قرارگاه پیشگیری کرونا ویروس بسیج دانشجویی استان قزوین، در گفت‌وگو با ایکنا از قزوین، اظهار کرد: این قرارگاه به‌منظور پیشگیری ویروس کرونا با کارگروه‌های آموزش، فرهنگی، روانشناسی، روانپزشکی، عملیات میدانی در جهت ضدعفونی کردن اماکن عمومی و آموزش بهداشت در مناطق حاشیه‌نشین شهر و همچنین کارگروه رسانه در جهت پوشش اخبار و فضای آموزشی کنترل بهداشت شکل گرفته است.

وی افزود: در این راستا گروه مجازی جهت اطلاع‌رسانی در پیام‌رسان «بله» با حضور که کارگروه‌ها و مسئولین مربوطه شبکه بهداشت استان معاونت سپاه و بسیج دانشجویی شکل گرفته که با هم‌اندیشی و اهداف در حوزه پیشگیری بیماری کرونا در فضای بسیج دانشجویی و گروه‌های جهادی کمک کنیم.

مسئول قرارگاه پیشگیری از کرونا ویروس بسیج دانشجویی استان قزوین تصریح کرد: در حال حاضر 21 گروه جهادی پزشکی، فرهنگی، آموزشی و غیره در این زمینه اعلام آمادگی کرده است.

بحرانی در پایان با اشاره به شروع فعالیت کارگروه کرونا ویروس اظهار کرد: این کارگروه در حال محتواسازی است که در چند روز آینده عملیات میدانی را آغاز می‌کند. همچنین در این راستا تفاهم‌نامه‌ای با شبکه بهداشت قزوین بسته شد که گروه‌های جهادی در چادر‌های این مرکز احداث می‌کند در زمینه آموزش بهداشت و پیشگیری فعالیت خواهند کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: